Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

В ході виконання цієї вправи учень має справу з зображенням монет вартістю в одну, дві або навіть п'ять копійок. Завдання знов дещо ускладнюється. Натискаючи на ці монети, дитина бачить цифри, що з'являються зверху. Ці цифри означають суму грошей, а не суму монет. Дитина повинна вловити різницю і дати правильну відповідь на питання про те, скільки на екрані зображено грошей. Коли учень робить це, то переходить до наступного етапу вправи, на якому вже інший набір монет, але їх номінал може коливатися тільки в межах одного-двох або п'яти копійок. І навіть у разі помилки учень не закінчує вправу, а переходить на новий етап. Спочатку дитина сприймає монети вартістю у п'ять копійок як нову пастку в грі. Під час підрахунку грошей дитина повинна звертати увагу саме на номінал, а не на кількість копійок. А веселий ковбой в кожному питанні стане помічником учня у цьому цікавому занятті.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Н.4
Лічба монет - 1, 2 і 5 копійок
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися