Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Учень бачить на екрані математичний вираз додавання. Замість звичайних цифр там містяться монети, номінал яких може варіюватись у довільному порядку в залежності від етапу вправи. Завдання, яке ставиться перед учнем, полягає у тому, щоб порахувати суму грошей, які зображені на екрані. Монети використовуються замість додатків для того, щоб дати учню зрозуміти звʼязок між номіналом та сумою грошей. Це завдання має на меті допомогти дитині до кінця усвідомити та закріпити розуміння того, що кількість грошей визначається сумою номіналу, а не кількістю самих монет. Коли дитина дає відповідь на питання про кінцеву кількість грошей, то переходить до наступного етапу вправи незалежно від того, чи правильну відповідь дала на питання минулого етапу. Механіка самого завдання не змінюється, але на екрані на кожному новому рівні зʼявляється новий набір монет. Якщо дитина у ході виконання цієї вправи помилиться, то перед продовженням завдання побачить на екрані правильну відповідь на питання етапу. Ця вправа є дуже корисною для розвитку математичного мислення та використання навичок додавання у практичних щоденних справах, що стосуються побуту.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Н.5
Лічба всіх монет
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися