Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Числовий вираз є багатокомпонентним, тобто складається з кількох частин. При цьому, коли йде мова про конкретну арифметичну дію, до однієї і тієї самої суми може привести додавання різних доданків. Це стосується практично будь-якого виразу. Шукати альтернативу для находження певної суми – ось чому вчиться дитина у ході виконання цієї вправи. На екрані учень бачить числовий математичний вираз, скажімо додавання двох трійок. Під ним зображується кілька інших виразів. Треба серед них вибрати той, сума якого буде така сама, як і сума верхнього. Для цього прикладу це додавання двійки та четвірки. Щоб виконати вправу, дитина має зробити кілька дій додавання: спочатку з головним виразом, який знаходиться зверху, а після цього – з усіма іншими, щоб, знайшовши суму, зрозуміти, які вирази співпадають по результатам. Таким чином, виконуючи це завдання, дитина не тільки тренує вміння додавати, а й осягає нові грані універсальності чисел. Після того, як дитина зробить вибір того чи іншого варіанту, вона переходить до наступного етапу вправи, що виглядає як поява на екрані нового числового виразу і інших варіантів відповіді під ним.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
І.8
Рівності та нерівності
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися