Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Вміння вибирати для аналізу зображення тільки правильний тип і лише ним керуватися у виборі того чи іншого предмету є важливим для використання у повсякденному житті. Ця вправа присвячена тренуванню цього вміння. На екрані перед учнем зображено кілька предметів. Всі вони відрізняються одне від одного за кольором, розмірами, але майже всі вони однакові за формою. Майже, бо один предмет серед них відрізняється і за формою також. Завдання дитини полягає в тому, щоб знайти на малюнку зайвий обʼєкт, що вирізняється своєю формою. Якщо дитина дасть правильну відповідь одразу, то миттєво перейде на наступний етап завдання. Якщо ж помилиться, то спершу побачить на екрані правильну відповідь. Хоча на перший погляд здається, ніби виконати це завдання легко, насправді і той предмет, що відрізняється за формою від інших, може бути трохи схожим і, що ще більше збиває дитину і робить цю вправу складною та відтак цікавою, кольором повторювати один чи навіть кілька обʼєктів. Ця вправа, окрім безпосереднього тренування аналітичних здібностей, розвиває також і увагу.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Л.2
Різні форми фігур
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися