Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

По-справжньому запамʼятита цифри та оволодіти навичкою лічби дитина зможе тільки виконуючи різноманітні завдання. Вже навчившись лічити предмети, учень має звикнути робити це легко, як частину більшого завдання. У цій вправі на малюнку зʼявляються певні обʼєкти (наприклад, тварини, при чому для кожної нової картинки - різні) у кількості від одного до пʼяти.  Дитина по одному розміщає обʼєкти на фоні, переміщуючи їх курсором. Але розмістити на намальованому фоні треба тільки певну кількість з них. Тож водночас з переміщенням тварин на намальоване тло учень рахує їхню кількість і зупиняється, перемістивши стільки, скільки вказано в завданні. Після вдалої спроби зʼявляється новий малюнок. Якщо дитина помиляється, вірна відповідь зʼявляється під завданням. Розміщуючи певну кількість обʼєктів на фоні, учень вчиться використовувати лічбу по ходу виконання чогось іншого, без особливих зусиль.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
А.5
Розміщуємо фігури на фоні до 5
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися