Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Ігрова форма навчальної вправи робить її більш цікавою для учня. Особливо це важливо для завдань, які мають на меті закріплення вже засвоєного матеріалу. Це тренування не містить цифр, бо на екрані зображені тільки обʼєкти, наприклад, казкові звірі, які треба помістити на яскраво розмальованому тлі малюнку. Дитині приємно працювати з такими обʼєктами, вона грає з ними, але водночас відбувається закріплення арифметичних знань, адже мета завдання – розмістити на цьому фоні конкретну кількість даних предметів. Якщо дитина впорається з одним етапом, малюнок змінюється, і на малюнку потрібно помістити вже інше число вже нових предметів. Таке різноманіття не дає учню нудьгувати, а зміна малюнків змушує його зосередитись. Робота з яскравими різноманітними за формою та розмірами обʼєктами без підказки цифр розвиває памʼять дитини, її концентрацію та увагу. І водночас вправа не викликає надмірного напруження.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Б.3
Розміщуємо фігури на малюнку
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися