Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Вміння на практиці використовувати отримані знання, присвячені цифрам, числам та порядку при лічбі, є дуже важливим для дитини. У ході виконання цієї вправи учень тренує своє вміння самостійно керувати кількістю предметів так, як цього вимагають умови завдання. На екрані дитина бачить невелику таблицю – всього один ряд і пʼять квадратів у ньому. Над таблицею є завдання, у якому чітко вказано, до якої кількості пончиків треба довести їх число у таблиці. Під нею міститься зображення, власне, глазурованого пончика та математичні знаки додавання і віднімання – тобто плюс та мінус. Натискаючи на кожен з них дитина отримує певний ефект: або додає або ж віднімає пончик у таблицю. На кожне натискання один обʼєкт. Коли дитина виконує це завдання, то переходить до наступного етапу. На екрані зʼявляється інше початкове число пончиків, а також змінюється завдання. Таким чином є певне різноманіття у форматі завданя але при цьому число пончиків, які необхідно додати варіюється тільки в межах від одного і до пʼяти. 

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
А.6
Додаємо до 5 пончиків у клітинки
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися