Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Ця вправа використовує таблицю як спосіб подання інформації без групування її елементів. Дитині доведеться рахувати число обʼєктів загалом, від одного і до двадцяти – в залежності від завдання на конкретному етапі вправи. На екрані учень бачить, що клітинки таблиці вже заповнені певною кількістю предметів по одному на кожну. Мета – додати або відняти правильне число обʼєктів, щоб в результаті їхня кількість співпадала з тою цифрою, що вказана у завданні. Під таблицею є знаки плюсу і мінусу. Коли учень натискає на них, у таблиці додається або віднімається по одному обʼєкту на кожне натискання. Якщо дитина вірно все зробить, то набір предметів змінюється на новий, як і цифра у завданні. Якщо помилиться, то вірний варіант зʼявиться на екрані, і дитина продовжить вправу. На кожному етапі учень має заново рахувати новий набір предметів. Це завдання є чудовим тренуванням для того, щоб дитина навчилась не просто сприймати кількість предметів, а змінювати її згідно з умовами завдання.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
В.3
Додаємо до 20 пончиків у клітинки
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися