Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Ця вправа має на меті навчити дитину вирішувати логічні задачки та долати перепони. На екрані учень бачить ряд цифр. Всі вони мають цікаве та приємне ілюстроване оформлення з використанням яскравих кольорів та візерунків. Вони взяті з числового порядку, але довільно та хаотично змішані. Завдання дитини полягає в тому, щоб відтворити правильний порядок чисел, розташовуючи всі цифри по своїх місцях відносно одна одної. Якщо дитина впорається з цим завданням, то числовий ряд зміниться, і на екрані зʼявляться нові цифри, теж заплутані. Помилкова відповідь не закінчить завдання, бо дитина зможе продовжити тренування після того як побачить на екрані вірний варіант. Виправлення плутанини з числами потребує самостійного опрацювання дитиною числового ряду і разом з цим це додає ігрового елементу у вправу. При цьому числа на кожному етапі варіюються від одного і до двадцяти. Це завдання є одним із способів засвоєння і закріплення вмінь, повʼязаних з порядком рахування та роботи з числами.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
В.9
Розташуй числа до 20
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися