Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

У таблиці, яку учень бачить на екрані, містить всього двадцять клітин. Коли починається виконання вправи, всі клітини таблиці заповнюються предметами - різними, в залежності від рівня. Дитина має підрахувати загальну кількість цих предметів та співвіднести її з тою, яка вказана в завданні як кінцевий результат, до якого треба привести число обʼєктів. Зрозумівши, що треба зробити (скільки предметів відняти), дитина виконує цю арифметичну дію, натискаючи на зайві обʼєкти. Якщо результат вірний, то учень переходить до наступного етапу, де змінюються обʼєкти та їхня задана над малюнком кількість. У випадку помилки, дитина теж проходить далі, але має подивитися на вірну відповідь, що зʼявиться на екрані. Під час виконання вправи учень опрацьовує кількість предметів від одинадцяти і до двадцяти. Концентрація уваги саме на двоскладових числах та наявність цифри-орієнтира у формулюванні завдання допомагає дитині краще зрозуміти логіку числового ряду та будови цифр, тобто те, що перша значить десяток, а друга – кількість одиниць у наступному десятку.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
В.12
Склад чисел від 11 до 20
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися