Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Ця вправа має на меті пояснення дитині значення цифр. Цифровий знак одним символом втілює різну кількість умовних предметів. При цьому цифри є універсальними, тобто з їхньою допомогою можна виражати число будь-яких обʼєктів. На екрані дитина бачить з одного боку цифру, а з іншого – предмети для підрахунку. Дитина додає у поле з предметами таку їхню кількість, щоб вона співпадала з цифрою. Якщо вправа виконується вірно, то і цифра, і предмети зʼявляються нові, але якщо учень допускає помилку, то перед продовженням завдання на екрані зʼявиться вірний варіант. Таким чином учень розуміє, що, наприклад, цифра «6» означає саме шість одиниць якихось предметів. Тобто ця вправа концентрується на тому, щоб дати дитині розуміння звʼязку між числами і цифрами. Також у ході виконання цього завдання дитина згадує і закріплює правила лічби предметів.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Б.19
Склад чисел від 6 до 10
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися