Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Приступаючи до виконання цього завдання, дитина вже знає порядок чисел при лічбі. Зазвичай це знання використовується нею для рішення суто математичних задачок, але у ході виконання цієї вправи учень має застосувати їх для сортування. На екрані зображено ряд цифр від одного і до десяти. Елементи цього ряду розміщені у хаотичній послідовності. Завдання, що ставиться перед учнем, полягає у тому, щоб відсортувати ці цифри у правильній послідовності згідно з правилами лічби. Коли учень виконує це завдання, на екрані зʼявляється новий цифровий ряд, який у собі містить вже нові елементи, але ці цифри завжди у межах першого десятка. До наступного етапу учень переходить незалежно від того, чи правильну відповідь він дав на минулому. Ця вправа приносить подвійну користь, бо не тільки допомагає дитині пригадати правила лічби, а й допомагає усвідомити, що цифри як математичні обʼєкти можуть бути використані у операціях різного характеру, і сортування – одна з них.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Л.12
Сортування чисел до 10
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися