Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

На екрані учень бачить групу цифр, яка містить елементи числового ряду від одного і до двадцяти. Всі цифри мають виразне оформлення, яскраво ілюстровані та приємні на вигляд. Ряд, що зображений на екрані, розміщений без урахування правильної послідовності. Завдання дитини полягає в тому, щоб відсортувати цифри так, аби їхнє положення відносно одна одної відтворювало правильний порядок при лічбі. Складність вправи полягає в тому, що цифри не обовʼязково йдуть одна за одною в цьому ряду. Таким чином дитині доводиться пригадувати не тільки сусідні з нею числа, а й порядок їх загалом. Якщо учень правильно відсортує всі цифри, то перейде на новий етап, на якому треба виконати аналогічні дії, але вже з іншими цифрами. Ця вправа розвиває математичне мислення, стимулює дитину до кращого запам’ятовування чисел. Важливо, що навіть коли дитина помиляється у ході виконання вправи, завдання не закінчується і, після того, як вона побачить правильну відповідь на екрані, дитина може продовжувати виконання завдання.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Л.13
Сортування чисел до 20
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися