Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

У ході виконання цієї вправи дитина має сортувати числа, що мають цифрове вираження на екрані. Учень бачить групу цифр, які розміщені у довільному порядку. Знаючи правильний порядок лічби, учень сортує цифри у певній послідовності. Після цього він (незалежно від правильності відповіді) переходить до наступного етапу вправи, на якому на екрані зʼявляються вже інші цифри. Одночасно на моніторі може бути лише три цифри, від одного до пʼятдесяти. Але вони не обовʼязково належать до одного десятка, тож дитина у ході виконання цієї вправи має не просто згадати цифру та її найближчих сусідів, а на практиці використати власні знання про побудову цифр. Варто зазначити, що на різних етапах різними можуть бути не тільки безпосередньо цифри, а й завдання. Наприклад, якщо на минулому рівні треба було відсортувати числа у порядку зростання, то на наступному – вже у порядку зменшення. Ця вправа є корисною для розвитку концентрації та памʼяті, а також для того, щоб закріпити вже відомі дитині знання стосовно структури цифр і чисел.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Л.14
Сортування чисел до 50
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися