Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Коли дитина вже навчилась сприймати форму та вибирати її як критерій для аналізу зображення, наступний крок – навчити дитину сортувати предмети, керуючись нею. На екрані учень бачить кілька предметів. Деякі з них однакові за формою, але здебільшого вони за цією ознакою між собою відрізняються. Під цим предметним рядом розташовані два поля, які пунктиром повторюють форму деяких із цих обʼєктів зверху. Завдання дитини полягає в тому, щоб виділити серед цих предметів ті, що підходять для пунктирних полів, після чого –   відсортувати. Принцип сортування простий: у пунктирному полі мають знаходитись ті фігури, що підходять цьому полю за формою. Отже це завдання є дворівневим. Коли дитина його виконає, на екрані зʼявиться наступний етап вправи: новий ряд предметів та нові пунктирні поля знизу. Це завдання є важливим для поліпшення аналітичних здібностей дитини, а також воно є чудовим способом тренування спостережливості та уважності.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Л.8
Сортування за формою
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися