Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

На екрані учень бачить ряд різноманітних предметів. Вони відрізняються між собою за формою, кольором і розміром. Але серед них є ті, які однакові за першими двома критеріями, хоча можуть відрізнятися за третім, останнім. Мета дитини у цьому завдання полягає у тому, щоб відсортувати обʼєкти, користуючись як критеріями тільки кольору та форми. Під предметним рядом знаходиться велике пунктирне поле, яке задає форму, потрібну для пошуку серед обʼєктів зверху. Якщо раніше дитина мала у подібних завданнях використовувати тільки один критерій для аналізу, то тепер вона має вибрати не тільки ті предмети, що відповідають формі цього поля, а й до того ж однакові між собою за кольором. При цьому такі обʼєкти можуть відрізнятися розмірами, що ускладнює завдання. Після того, як учень відсортує обʼєкти (незалежно від того, наскільки правильно він це зробить), на екрані зʼявиться новий предметний ряд. Таким чином починається наступний етап вправи, який подібний до минулого за механікою, але всі складові, тобто і обʼєкти зверху, і форма пунктирного поля знизу, вже інші.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Л.9
Сортування за формою або кольором
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися