Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Учень бачить зверху на екрані предметний ряд, який містить кілька різних предметів. Здебільшого вони відрізняються за кольором, розміром та формою, але серед них зустрічаються й однакові між собою за одним із цих критеріїв, або відразу за кількома з них. Під предметним рядом розташовані два поля. На першому зображений колір, на другому, у вигляді пунктиру, певна форма. Завдання дитини полягає в тому, щоб відсортувати елементи предметного ряду так, щоб у групі, для якої єдиним критерієм є колір, були всі предмети, що мають однаковою цю ознаку незалежно від форми та розміру; а у групі, відбір предметів до котрої здійснюється за критерієм форми, були всі обʼєкти з цією спільною ознакою без урахування всіх інших. Таким чином дитина вчиться працювати з одним і тим самим предметним рядом, керуючись різними критеріями відбору. Ті обʼєкти, що потрапили в одну групу під час сортування за кольором, вже не будуть разом під час сортування за формою. Коли дитина виконує це завдання, на екрані зʼявляється новий предметний ряд, так само змінюється й форма, й колір для сортування у групи нижче.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Л.10
Сортування за формою та кольором
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися