Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Наступний крок після опанування вміння виділяти предмети за певною ознакою є вміння їх сортувати, тобто самостійно групувати за тим чи іншим принципом. На екрані учень бачить кілька обʼєктів. Серед них можуть бути предмети як однакової, так і різної форми, як одного, так і кількох кольорів. Розмір їх при цьому зберігається приблизно однаковий. У завданні конкретного етапу вказаний критерій для сортування. Мета дитини полягає в тому, щоб сконцентруватись тільки на ньому і відповідно до цього  відсортувати предмети. Коли учень це зробить, то незалежно від правильності своїх дій, дитина перейде на новий рівень вправи, на якому треба буде керуватись вже іншим критерієм відбору. Наприклад, якщо на минулому етапі учень сортував обʼєкти за однаковим кольором, то на новому – вже за однаковим розміром. Це завдання є дуже важливим для розвитку та тренування вміння дитини діяти чітко згідно з певними критеріями роботи, вибирати лише потрібно для окремого випадку ознаки і виконувати вправу, забувши про всі інші.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Л.7
Сортування за кольором
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися