Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Ця вправа має яскраво виражену ігрову форму. Числа представлені образно, як «жителі» цифрового ряду. Багата ілюстрація цих образів не тільки розважає дитину і робить вправу цікавішою для неї, а й служить відволікаючим фактором, тож учню доводиться докладати більше зусиль для збереження концентрації на завданні, а це корисно. Зверху екрану дитина бачить число поряд з істотою, яка його символізує. Треба згадати, які інші числа у цифровому ряді йдуть відразу до та відразу після нього. Це і є його сусіди. Далі дитина знаходить та виділяє цих сусідів серед чисел з іншими тваринками, що знаходяться внизу. Якщо вправа виконується без помилок, на екрані зʼявиться інша жива істота поряд з іншою ж цифрою, і тепер для неї потрібно відшукати сусідів. Якщо ж дитина все ж допустить помилку, то перш ніж продовжити завдання побачить на екрані вірну відповідь. Це завдання тренує вміння дитини лічити та її сприйняття числового ряду.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
В.7
"Сусіди" числа в межах 20
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися