Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Різним обʼєктам, в залежності від їхніх індивідуальних особливостей, властиві ті чи інші типи різних положень. Деякі предмети можуть приймати або лежачу, або стоячу, або сидячу форму. У ході виконання цієї вправи дитина бачить на екрані ряд предметів, які відрізняються один від одного за цими положеннями. На кожному етапі вправи питання до завдання трохи відрізняється: на одному треба знайти той обʼєкт, що лежить, на іншому – той що стоїть, а на третьому – той що сидить. При цьому предмети мають вигляд гарних та детально намальованих ілюстрацій, стиль котрих подібний до стилю малюнків у дитячих книжках. Свій вибір дитина робить за допомогою компʼютерної мишки. Після цього малюнок на екрані змінюється, як і питання до нього. На наступний етап дитина переходить незалежно від вірності своєї відповіді. Ця вправа допомагає дитині краще засвоїти типи положення тіл у просторі.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Е.8
Сидить/Лежить/Стоїть
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися