Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Симетрія – це властивість предметів, яка виражається у незмінності певних властивостей при зміні умов сприйняття обʼєкта. Це досить широке поняття, і у контексті геометрії воно означає, зазвичай, дзеркальну симетрію. Ця властивість проявляється у наступному: якщо посередині предмета у горизонтальній чи вертикальній площині провести уявну лінію, то по обом боках від цієї лінії зображення буде однакове. Якщо у геометрії симетрія є сталою властивістю деяких фігур, то у звичайних обʼєктах вона зазвичай проявляється індивідуально. У ході виконання цього завдання дитина вчиться впізнавати симетрію у природних обʼєктах. На екрані учень бачить групу предметів. Посередині кожного проведена умовна пунктирна лінія, яка є орієнтиром. Дві сторони, розділені цією лінією, можуть бути симетричні, або ні. Дитина має шляхом аналізу, керуючись вже отриманими знаннями про сутність поняття симетрії, знайти та виділити той предмет у рядку, який дійсно є симетричним. Після цього учень переходить до наступного етапу вправи, де на екрані зʼявляється вже інша група обʼєктів.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
О.7
Симетрія в житті
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися