Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Це завдання має на меті познайомити учня з поняттям ціни, тобто грошової вартості того чи іншого предмета, а також – з процесом купівлі, виплати певної суми грошей у купюрах за той чи інший обʼєкт. Для цього на екрані зображено певний предмет, поряд з яким видно його ціну. Під зображенням цього обʼєкта міститься кілька купюр. Або одна з них, або ж їхня сума (всіх або тільки деяких) відповідає вартості цього предмета. Завдання дитини полягає у тому, щоб вибрати купюру, або купюри, за які можна купити цей обʼєкт. Коли учень це робить (незалежно від того, правильно чи ні), то переходить на наступний рівень цієї вправи, на якому бачить й інший предмет, що зображено на моніторі, й інші купюри, серед яких треба знайти потрібні для купівлі. Ця вправа переводить вміння працювати з грошима у практичну площину, тренує вміння їх рахувати та співвідносити з ціною, вказаною для того чи іншого предмета. Також ця вправа тренує памʼять та увагу. З іншої сторони вона є цікавою для учня, бо містить багато різноманітних елементів, як банкнот, так і обʼєктів, які треба за них придбати.
 

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Н.11
Ціни і гроші
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися