Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Ця вправа має ігрову форму, але разом з тим вона допомагає тренувати навичок додавання. Учень бачить на екрані кілька числових виразів, що містять цю арифметичну дію. Над ними, у верхній частині екрану, є цифра, яка є сумою для одного з цих виразів. Учень має підрахувати суму у всіх трьох прикладах знизу, щоб зрозуміти, якому з них у якості суми відповідає цифра зверху. При цьому на наступний етап після вибору учень перейде навіть у випадку помилкової відповіді. Просто на екрані перед зміною малюнків і цифр зʼявиться вірний варіант. Це завдання має на меті зробити більш глибоким розуміння дитини сутності чисел, тобто те, як вони розбиваються на різні складники. У ході виконання вправи дитина пригадує порядок чисел при лічбі, тренується у додаванні, вчиться робити логічні висновки щодо того чи іншого числового значення. Також ця вправа корисна для розвитку концентрації дитини та її вміння зосереджуватися.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Є.7
Утворюємо число в межах 5
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися