Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Учень бачить на екрані велику цифру, яка знаходиться над кількома предметами, що зображають ємкість, наприклад, над валізами. На кожному з предметів зображено математичний вираз, а саме – дія віднімання, яка містить зменшуване і відʼємник, але не має різниці, тобто результату дії. У ході виконання вправи дитина вирішує кожну з трьох задачок, дізнаючись результат віднімання для кожного прикладу. Та цифра, що знаходиться над валізами, підходить у цій якості тільки для одного прикладу з трійці. Дитина має перемістити цифру до потрібного предмету, аби утворити правильний і закінчений вираз. Після цього учень переходить до наступного рівня вправи, що відбувається наступним чином: на екрані зʼявляються і інші предмети з новими прикладами на них, і інша цифра в середині екрану. Навіть якщо дитина помилиться з вибором валізи, завдання все рівно продовжиться після появи на екрані правильного варіанту. Це завдання допомагає дитині зрозуміти, як у результаті віднімання можна утворити число, а також як воно буде повʼязане зі зменшуваним і відʼємником. Також завдяки цій вправі розвивається памʼять  дитини і тренуються її практичні навички віднімання.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
И.8
Утворюємо число відніманням в межах 10
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися