Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Вміння рахувати до десяти – важливий крок для математичних успіхів дитини. Опановувати числа учень має поступово, тож робити цей крок можна лише після першого знайомства з базовими арифметичними діями (додавання та віднімання) та їхнім закріпленням на числах до пʼяти. Щоб працювати з більшою кількістю, дитина має вивчити числа до десяти. У ході виконання цієї вправи дитина підраховує зображені на екрані обʼєкти. Учень натискає курсором мишки на кожен зображений предмет по черзі, зліва направо. Після нового кліку поверх зображення обʼєкту зʼявляється цифра, яка відповідає його порядковому номеру при лічбі. Підрахувавши таким чином всі зображені на екрані малюнки, учень може дати відповідь стосовно їхньої загальної кількості. Якщо відповідь вірна, зʼявляється новий малюнок з іншими обʼєктами у іншій кількості, але завжди від одного і до десяти. Таким чином учень закріплює вміння рахувати від одного і до пʼяти, і вже на базі цього будується його вміння рахувати до десяти. Паралельно учень запамʼятовує цифри, які обозначають числа після пʼяти. Ця вправа водночас легка, бо не містить арифметичних операцій, і разом з цим важлива як основа для роботи з більшими числами.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Б.1
Вчимося рахувати до 10
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися