Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Лічба до пʼяти  є базовим вмінням, яке необхідно розвивати задля подальшого вивчення чисел  і, згодом, арифметики. Для розвитку цього вміння й закріплення його як навички Електронний університет для дітей learning.ua пропонує вправу практичного характеру. На екран подається серія малюнків. На кожному з них зображені обʼєкти (тварини, намальовані у стилі дитячої книги), які треба порахувати. Коли дитина по черзі клікає курсором на зображення кожної тварини, поверх зображень зʼявляються цифри. Дитина підраховує загальну кількість обʼєктів на малюнку, натискає на правильну відповідь серед можливих варіантів, які є під малюнком. Після цього на екрані зʼявляється нова ілюстрація з іншою кількістю тварин для лічби. Кількість обʼєктів для підрахування у цій вправі коливається від одного до пʼяти. Цей тренажер допомагає запамʼятати порядок чисел. Також вправа вчить співвідносити числа й цифри як їхнє графічне зображення. Завдання може бути виконане як самостійно дитиною, так і за участі батьків.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
А.1
Вчимося рахувати до 5
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися