Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Ця вправа має на меті допомогти дитині опанувати математичну дію віднімання, збільшуючи кількість предметів, з якими дитина мусить працювати водночас. На екрані може бути зображено від одного і до десяти обʼєктів в залежності від етапу вправи. Ці обʼєкти згруповані у вигляді математичного виразу віднімання. Між більшим за кількістю зменшуваним і меншим відʼємником міститься знак мінусу, що передає на письмі дію віднімання. Мета дитини полягає у тому, щоб серед кількох цифр, що зображені під малюнком, вибрати ту єдину, яка виражає правильну різницю між зменшуваним та відʼємником. Після цього учень переходить до наступного етапу, на якому треба теж виконати дію віднімання, але з іншими предметами та варіантами відповіді. Особливість вправи полягає в тому, що варіанти відповіді на математичний вираз мають вигляд цифр, тоді як інші його компоненти мають предметний спосіб вираження, тобто зображені у вигляді однакових обʼєктів, намальованих у певній кількості. За допомогою цього завдання дитина вчиться працювати з більшою кількістю предметів та чисел, виконуючи математичну дію віднімання.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
И.1
Віднімання зображень в межах 10
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися