Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

На екрані дитина бачить короткий вірш, в сюжеті якого викладена арифметична задачка на додавання. Всі числові одиниці мають цифровий вигляд, який виражає кількість тих чи інших предметів. Вірш ставить перед дитиною питання про суму предметів. Учень має проаналізувати текст та визначити суму того, що треба знайти, після чого ввести ці дані у спеціальне діалогове вікно на екрані. Незалежно від правильності відповіді дитина переходить до наступного етапу вправи, де на екрані буде вже інший вірш. Навіть у випадку, якщо дитина помилиться, вірний варіант зʼявиться на екрані, після чого можна буде продовжувати виконання вправи. Це завдання допомагає дитині застосовувати математичні знання на практиці як частину певного комплексу дій. Читаючи такий математичний вірш і розвʼязуючи задачку, що він містить, вірш, дитина розвиває образне та логічне мислення. Також ця вправа корисна для розвитку памʼяті дитини.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Є.6
Віршовані задачі на додавання в межах 5
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися