Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Порівняння кількості предметів є важливою навичкою для використання у житті. Але особливо вона стає корисною тоді, коли людина може її застосувати без особливого напруження, паралельно з іншою дією. Саме це й тренує дана вправа. На екрані перед дитиною невеликий віршик, у якому описується набір предметів чи обʼєктів живої природи. Завдання дитини полягає у тому, щоб вибрати і виділити зображення того обʼєкту (як знаходиться під віршем), кількість якого була вказана у тексті найбільшою. Таким чином дитина водночас сприймає сам вірш, і водночас з цим – кількість предметів, яка у ньому згадана. Це значить, що учень має докладати більших зусиль для концентрації та тому чи іншому інформаційному сегменті. Коли учень робить вибір з-поміж обʼєктів, зображених під строками, то переходить на наступний рівень вправи, де бачить на екрані новий вірш про нові предмети. При цьому всі зображення деталізовані та виконані у приємному стилі, а всі вірші – цікаві та мають певний сюжет. Тож дитині цікаво проходити кожний етап, і від виконання цієї вправи учень не втомлюється.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
І.6
Віршовані задачі на порівняння
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися