Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Цифра є універсальним способом вираження кількості предметів на письмі. Але окрім універсальності, цифри мають ще один плюс – вони досить короткі. Замість того, щоб зображати ряд однакових предметів, або писати числа словами, можна написати один символ, що і передає число. У ході виконання цієї вправи дитина має зрозуміти цю перевагу цифрових знаків. На екрані учень бачить математичний вираз, який записаний літерами. Дитина має прочитати його та зрозуміти, як всі його елементи виглядали б, якби були виражені символами. Після чого учню залишається вирішити приклад, ввівши правильну відповідь за допомогою цифри. Далі можна переходити до наступного етапу вправи з новим прикладом. Всі задачі мають віршовану форму. Це робить їх більш цікавим для сприйняття та легкими для того, аби дитина концентрувала на них увагу. При цьому завдання продовжується незалежно від того, чи правильну відповідь учень дав у минулому етапі. Ця вправа дозволяє створити у свідомості дитини чітку асоціацію числа і цифри. Також у ході виконання цього завдання учень розкриває свої аналітичні здібності.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
И.7
Віршовані задачі на віднімання до 10
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися