Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

На екрані дитина бачить завдання з математики у формі вірша. У римованих строках міститься умова задачки, всі її елементи та питання. Всі задачки цього завдання присвячені відніманню, але на кожному з етапів віднімати треба різні цифри. В умовах задачки міститься і зменшуване, і відʼємник. Задача дитини полягає у тому, щоб прочитати вірш, зрозуміти викладену у ньому задачку та знайти різницю. Коли дитина дає відповідь на питання стосовно цього, то переходить на наступний етап незалежно від правильності цієї відповіді. На наступному етапі на екрані вже інший вірш з іншою задачкою, хоча теж присвяченою відніманню. Ця вправа має на меті урізноманітніти математичні вправи, що здебільшого сповнені цифровими значеннями. Також віршована форма стимулює уяву дитини та змушує її краще зосередитись. Таким чином розвивається увага, вміння аналізувати, концентруватись і робити логічні висновки.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
З.8
Віршовані задачі на віднімання до 5
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися