Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

На екрані перед учнем з одного боку зображена цифра, а з іншого – кілька груп предметів. Кожна така група відокремлена від іншої, щоб не було мішанини і дитині було простіше у процесі лічби. Дитина підраховує кількість зображених в кожній групі обʼєктів. Після чого учень за допомогою мишки виділяє ту групу, кількість обʼєктів в котрій відповідає заданій цифрі. Якщо учень дав вірну відповідь, то на екрані зʼявляється нова цифра та інші групи предметів. Хоча кожен етап завдання схожий на минулий, нудно дитині не буде, тому що з кожним етапом змінюється як кількість обʼєктів у всіх групах, так і самі предмети. Якщо ж дитина помиляється, правильна відповідь відображається під картинкою з завданням, а вже після цього починається новий етап. Це завдання корисно не тільки тим, що учень в процесі виконання тренує навички лічби. Основна користь полягає в тому, що дитина вчиться сприймати цифри універсально, як інструмент для підрахунку будь-яких обʼєктів. При цьому цифра має чітку асоціацію з числом, що корисно для майбутніх успіхів у математиці.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Б.6
Впізнаємо число до 10
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися