Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

З одного боку екрану учень бачить цифру від одного і до двадцяти. З іншого є дві групи предметів. Дитина має перерахувати кількість обʼєктів у кожній з цих груп, після чого вибрати ту, число предметів в якій співпадає з цифрою. Якщо вибір дитина робить вірно, то цифра і предмети у групах змінюються, а якщо помиляється, то спочатку зʼявиться вірна відповідь, а вже потім учень перейде на наступний етап завдання. На кожному етапі дитина має зробити кілька математичних дій. Треба впізнати цифру і згадати її місце у числовому порядку. Далі треба порахувати кількість предметів у обох рядах, після чого співзіставити їх між собою і зробити висновок стосовно того, який ряд треба вибрати. Таким чином у ході виконання цієї вправи закріпляються знання і про порядок чисел при лічбі, і про цифри.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
В.4
Впізнаємо число до 20
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися