Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Ця вправа робить наступний крок у розумінні дитиною числових виразів. Якщо раніше треба було знайти суму двох доданків, то у ході виконання цієї вправи дитина має знайти саме один з доданків, знаючи суму. Таким чином це завдання знайомить дитину з елементарним зразком рівняння. Аби виконати цю вправу, дитина може або від суми відняти один з доданків, або згадати, що разом з вже відомим доданком може становити вказану суму. Коли дитина дає відповідь на це питання, то переходить до наступного етапу, де на екрані зʼявляється вже інше рівняння. При цьому вправа продовжується незалежно від того, чи вірну відповідь дасть учень. Всі елементи рівняння мають цікаве ілюстроване зображення, яке також змінюється на кожному етапі. Це завдання є дуже важливим для розвитку математичних здібностей учня, бо розвиває логічне мислення і розуміння сутності дії додавання, а також звʼязку частин цієї дії між собою.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Є.5
Додавання пропущеної складової приклада до 5 (цифри)
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися