Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

На екрані учень бачить велику таблицю, кожна з клітинок якої містить своє число. Всього їх сто. Деякі з цифр позначені не таким кольором, як більшість інших. Вони також знаходяться вище або нижче у своїх клітинах, порівняно з іншими. Дитина має проаналізувати цю таблицю, зрозуміти порядок чисел і звернути увагу на ті цифри, що відрізняються. Саме вони порушують порядок чисел, бо знаходяться не на своїх місцях. Дитина має виправити ці помилки, переміщуючи цифри на їхні правильні місця. Таким чином дитина самостійно встановлює вірний порядок чисел. Ця вправа є способом остаточного закріплення правил лічби, а також з її допомогою дитина повторює свої знання про цифри, їх послідовність, будову та значення. Коли дитина бачить всі числа від одного і до ста, вона сприймає їх комплексно, але разом з тим вчиться працювати з окремими елементами цього ряду, орієнтуючись на свої вже здобуті арифметичні навички та знання.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Г.4
Встав пропущене число в таблицю 100
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися