Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

На екрані зображено кілька груп обʼєктів. Одна з них зверху, дві – знизу по бокам. Дитина має підрахувати кількість предметів у кожній з цих груп. Та, що знаходиться зверху є орієнтиром для порівняння. Учень має з двох нижніх вибрати ту, в якій предметів більше, або менше – в залежності від конкретного завдання на цьому етапі. Коли дитина робить цей вибір, зображення змінюється, і зʼявляються нові групи предметів, число яких треба порівнювати. Якщо на попередньому етапі вибрати з двох груп ту, кількість предметів в якій була менша, ніж у верхній, то на новому етапі – навпаки. При цьому дитина обовʼязково продовжить виконання вправи, навіть якщо дасть помилкову відповідь. У цьому випадку на екрані просто зʼявиться вірний варіант. Кількість предметів у групах може істотно варіюватись. Ця вправа закріплює вміння дитини лічити великі числа, допомагає закріпити аналізувати та порівнювати кількість та тренує увагу.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Г.3
Вибери, де на 1 більше до 100
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися