Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Геометричні фігури часто використовуються для зображення тих чи інших предметів, особливо у схемах та умовних малюнках. Учень бачить на екрані кілька таких малюнків. Попри те, що вони зображають ті чи інші предмети, їхні елементи сприймаються досить відокремлено, щоб впізнати у них ті чи інші геометричні фігури. Під зображенням міститься кілька варіантів цих фігур. Завдання дитини полягає у тому, щоб впізнати правильно використані фігури та серед кількох наведених під малюнком вибрати саме їх. Коли дитина робить цей вибір, то переходить до наступного етапу вправи, при чому незалежно від правильності цього рішення (у випадку помилки вірний варіант буде показано додатково). На наступному етапі на екрані показано вже групу інших предметів, так само змінюються й варіанти для відповіді. Ця вправа корисна для тренування дитини у вмінні впізнавати геометричні фігури у предметах навколишнього світу. Також у ході виконання цього завдання тренується увага та зосередженість.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Р.6
Обираємо геометричну фігуру
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися