Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Учень бачить на екрані кілька фігур, що подібні у всьому, окрім кольору. Однакові за формою та розміром, вони можуть і за кольором бути подібними (як подібні темно-зелений та салатовий у порівнянні із червоним), але серед них є тільки один предмет, який чітко відповідає поставленому перед учнем завданню. Згідно з цим завданням дитина має знайти та виділити предмет, що має той чи інший колір. Якщо учень зробить правильний вибір, то відразу перейде до наступного етапу вправи, на якому на екрані зʼявляться вже зовсім інші фігури. Але у випадку помилки, перед продовженням вправи учень має подивитись на правильний варіант, що зʼявиться на моніторі. У ході виконання цього завдання учень вчиться звертати увагу тільки на той критерій, що вказаний у завданні, тобто на колір. Ані форма, ані розмір не мають значення для цієї вправи і тільки відволікають увагу дитини, стимулюючи розвиток у ній зосередженості та вміння концентруватись.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Л.6
Вибір за кольором
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися