Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Культура у найширшому сенсі цього слова є будь-яким витвором людської діяльності, які мають як матеріальне, так і духовне втілення. Отже тому сільськогосподарчі рослини називають культурами. Таким чином будь-які обʼєкти навколишнього світу можна умовно поділити на два виду: природні та рукотворні, тобто ті, що належать до людської культури. Вміння відрізняти один вид від іншого є важливим у щоденному використанні дитиною. Ця вправа тренує дане вміння. Учень бачить на екрані групу предметів, серед яких майже всі були зроблені руками людини. Але серед них є один природний обʼєкт. Саме його й має вибрати дитина, аби перейти на наступний етап вправи. Коли учень робить свій вибір, о бачить на екрані вже нову групу предметів, серед яких теж є один природний, хоча інші були створені людиною. При цьому перехід до наступного етапу не залежить від того, чи вірну відповідь учень дав на питання минулого. Всі малюнки, що зображують предмети, мають багату деталізацію та яскраве стилістичне оформлення подібне до малюнків з дитячої книги. Це посилює інтерес дитини до виконання завдання.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
С.4
Обираємо зайве: створено природою
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися