Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Розвиток логічного мислення та вміння сприймати форму, колір і розмір предметів разом з тренуванням вміння визначати місце роз положення обʼєктів є важливими для орієнтації дитини у світі. Ця вправа присвячена тренуванню кольорового сприйняття учня предметів навколишнього світу. На екрані зображено кілька обʼєктів, звичних для дитини. Всі вони досить детально ілюстровані, мають цікавий стиль зображення. Разом з тим, серед цих предметів у ряду є зайвий, що відрізняється від інших за кольором. Саме ця ознака є єдиним критерієм для вибору для дитини. Тільки керуючись нею, учень має вибрати той обʼєкт, чи то фрукт, чи то тваринка, яка є зайвою. Після цього дитина переходить до наступного етапу вправи, механіка якого така сама, як і на минулому етапі, але зображені обʼєкти вже інші. Важливо, що учень продовжує виконання цього завдання не залежно від того, чи вірну відповідь він дав на минуле питання. У випадку помилки вірний варіант зʼявляється на екрані поряд з хибним. Це завдання важливе для розвитку вміння дитини зосереджуватись тільки на тих критеріях, що вказані у завданні, сприймаючи інші тільки як частини малюнку.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
С.1
Обираємо зайве: за кольором
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися