Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

На екрані учень бачить групу предметів, які мають досить несхожий один на одного зовнішній вигляд. Всі вони відмінні за формою, кольором та, певною мірою, за розміром. Отже групувати їх за зовнішніми ознаками дитина не може. Замість цього умови вправи пропонують вибрати серед цих предметів той зайвий, який відрізняється від інших способом та формою призначенням. Всі предмети, що зображені на малюнку, мають тотожне призначення у побуті, окрім одного. Саме він і є зайвим. Для виконання цієї вправи дитині треба бути уважною та керуватися виключно критерієм мети використання всіх наявних на малюнку обʼєктів. У учня вже є знання для цього, адже всі предмети знайомі дитині і є звичайними у повсякденному житті. Коли учень обирає зайвий обʼєкт, то переходить до наступного етапу вправи (відразу – якщо дає вірну відповідь, та після того, як побачить на екрані вірний варіант – якщо помилиться), на якому механіка завдання та ж сама, але предмети для аналізу та вибору вже зовсім інші. При цьому всі ці обʼєкти багато та приємно ілюстровані, мають досить хорошу деталізацію та виконані у специфічному стилі дитячої книги.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
C.2
Обираємо зайве: за призначенням
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися