Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Цифра графічно передає певну кількість предметів одним знаком на письмі. Під час виконання цього завдання дитина бачить на екрані цифру від одного до пʼяти з одного боку і спеціальне, до пори пусте, поле – з іншого. Натискаючи на зображені на малюнку обʼєкти, учень додає їх у до того пусте поле. Скільки разів дитина натисне на малюнок предмету – стільки їх і зʼявиться у цьому полі. Число обʼєктів у ньому має відповідати цифрі. Якщо дитина не помилиться і дасть правильну відповідь, зʼявиться нова картинка з іншою цифрою та новими обʼєктами. Дитині важливо усвідомити звʼязок між цифрами, числами та кількістю предметів перед тим, як заглиблюватись у арифметику. Важливо, аби утворилась стійка асоціація, щоб цифри мали не тільки абстрактне, а й цілком конкретне значення у свідомості дитини. Таким чином ця вправа має на меті закріпити знання дитини не тільки про цифри, а й про лічбу.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
А.12
Вивчаємо склад числа в межах 5
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися