Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Це інтерактивне завдання має сильний акцент на ігровій формі. На екрані учень бачить кольорове поле, на якому, як на аркуші паперу, «вирізані» певні обʼєкти та геометричні фігури. Поряд із цим полем, що зображає аркуш паперу, знаходяться предмети такої форми та розміру, щоб вони співпадали з вирізаними і закривали їх. Але як «дірки», так і фігури розміщені на екрані у довільному порядку. Завдання дитини полягає у тому, щоб вставити потрібні фігури на їхні місця. При цьому учень має враховувати як форму, так і розмір цих шматочків мозаїки. В цілому, це завдання нагадує складання пазла. Завдяки ньому розвивається увага, спостережливість та вміння аналізувати зображене. Коли дитина робить це кольорове поле цілим, закривши всі прогалини, то переходить на наступний рівень завдання, на якому на екрані зʼявляться вже інші і поле, і фігури, що з нього «вирізані». Оскільки виконання вправи чимось нагадує процес, зворотній до вирізання аплікації, цікавість дитини тільки зростає, і кожний етап сприймається як окрема гра.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Л.4
Закриваємо вирізані форми
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися