Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

На екрані зображена певна послідовність предметів. Вона має форму не одного ланцюга або ряду, а зростаючого до низу набору рядів. У кожному такому ряді на одну фігуру більше, ніж у верхньому. Але остання фігура, над якою нічого не має бути зображено, відрізняється по формі від інших і подібна до першої. Саме ця система є критерієм вибору фігур при продовженні цієї послідовності. Учень аналізує побачене на екрані розуміє цей критерій та додає до останнього ряду стільки фігур і такої форми, щоб ряд був заповнений правильно, згідно з динамікою зростання цієї послідовності предметів. У будь-якому випадку, незалежно від правильності відповіді після того, як дитина робить вибір фігур та закінчує ряд, вона переходить до наступного етапу, на якому теж треба продовжити послідовність, але вже іншу. Ця вправа вчить робити логічні висновки, стимулює аналітичні вміння та, оскільки послідовність предметів повʼязана з їхньою кількістю, є нагодою повторення арифметики та правил лічби.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ґ.7
Заповнюємо останню частину послідовності
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися