Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Учень бачить на екрані математичний вираз. Цей вираз містить дію віднімання, і всі його складові мають цифрове зображення. Кожна цифра має цікаве оформлення та специфічну кольорову гаму. Цифри можуть бути від одного до десяти. При цьому ряд сам по собі не повний – один із елементів його пропущений. І це може бути як різниця, так і зменшуване або відʼємник – в залежності від умов конкретного етапу вправи. Дитина має у ході виконання цього завдання визначити, яка цифра має бути на місці пропущеної. Для цього вона має згадати все, що знає про дію віднімання та значення кожного елемента цієї дії. Якщо учень дає вірну відповідь, то переходить на наступний етап відразу. Якщо ж помиляється, то завдання на цьому теж не закінчується, і учень має змогу продовжити, але тільки після того, як на екрані зʼявиться вірний варіант, щоб дитина могла вчитись на власному досвіді. Ця вправа дозволяє краще зрозуміти дію віднімання за допомогою більш різноманітних інструментів, тобто більшої кількості цифр. Також це завдання розвиває аналітичні та логічні здібності учня.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
И.2
Заповнюємо пропуск цифрою в межах 10
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися