Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Кількість обʼєктів не є незмінною величиною. Шляхом додавання та віднімання можна змінити число предметів, і саме цього вчиться учень у даній вправі. На екрані дитина бачить дві групи предметів, розташовані по рядам. У кожному такому ряді їх може бути від одного і до десяти. Учень підраховує кількість цих предметів окремо для кожної з цих груп та порівнює, у якій більше, а у якій – менше. За умовами вправи потрібно змінити кількість обʼєктів лічби. Згідно з завданням учень має самотужки, за допомогою мишки, додати у той чи інший ряд один предмет. Якщо учень виконує вправу вірно, то картинка змінюється: в обох рядах зʼявляються інші предмети у іншій кількості, а їхнє співвідношення треба буде змінити інакшим чином, але завжди – шляхом додавання одного обʼєкта у вірний ряд. При помилковій відповіді вірна зʼявляється під малюнком, після чого дитина переходить до нового етапу. Така вправа сприяє розвитку аналітичних здібностей та розвиває навички додавання.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Б.8
Збільшуємо число на 1 в межах 10
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися