Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

На екрані перед дитиною два ряди предметів. У кожному від одного і до десяти обʼєктів. Учень підраховує кількість предметів у кожному ряду, після чого спів зіставляє її. Згідно з завданням цього етапу дитина має самостійно за допомогою мишки змінити кількість цих предметів. В залежності від завдання, або зменшити, або збільшити в одному з рядів, але завжди – тільки на одиницю. При чому формулювання завдання таке, що дитині не вказується ряд, що підлягає змінам. Замість цього вказується, яке співвідношення обʼєктів має бути на малюнку в результаті цих змін. Дитина сама обирає, як саме. Якщо вибір вірний, то до наступного етапу (на якому змінюється і характер малюнків ,і їхня кількість, і завдання) дитина переходить відразу. А якщо помилиться, то після того, як побачить вірну відповідь, що зʼявиться на екрані. Ця вправа тренує всі арифметичні вміння, що дитина вже опанувала. Дитина закріплює навички лічби, додавання та віднімання.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Б.12
Збільшуємо і зменшуємо число на 1 в межах 10
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися