Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Додавання і віднімання – два протилежні процеси, які неможливі один без одного. Вони сприймаються в комплексі і тільки разом становлять дійсно дієвий інструмент у опануванні арифметики. Тому, після початкового ознайомлення з кожним з цих процесів зокрема, учень має закріпити своє володіння ними комплексно, в одній вправі. Дитина бачить перед собою на екрані три групи предметів. Одна зверху, яка буде обʼєктом порівняння для двох знизу. Учень перераховує кількість предметів у кожній з цих груп. Після чого, згідно з завданням конкретного етапу, дитина вибирає з нижніх груп ту, в якій предметів або більше, або менше, ніж у верхній. Якщо учень не помиляється і дає вірну відповідь, він переходить на новий етап цього завдання: зʼявляється інша картинка: у групах нові предмети у іншій кількості (але тільки від одного і до десяти). Якщо на минулому етапі потрібно було знайти групу, де предметів було менше, у порівнянні з верхньої групою, то у новому етапі – навпаки, треба знайти ту, кількість обʼєктів в якій більше. Предмети, зображені на картинках, розташовані неоднаково, тож учень кожного разу має наново їх лічити.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Б.11
Збільшуємо і зменшуємо кількість на 1 в межах 10
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися