Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Додавання – одне з базових вмінь математики. Перехід до нього означає вже не просто розуміння чисел і кількості, а й можливість учня працювати з цими величинами та змінювати їх. Під час виконання цієї вправи учень має підрахувати кількість предметів (наприклад, комашок) у верхньому з вікон. Згідно з завданням до цієї кількості потрібно додати ще один предмет. Під верхнім віконцем є ще два, і в кожному – свій варіант відповіді, скільки тих чи тепер, після додавання, предметів стало у результаті. Кліком мишки по одному з цих двох нижніх вікон дитина й обирає відповідь. Якщо вибір вірний, на новому етапі завдання змінюється кількість обʼєктів як у верхньому, так і в двох нижніх вікнах, але додавати у цій вправі треба завжди тільки один предмет. Виконуючи це завдання, учень розвиває навички з додавання, закріплює розуміння кількості предметів без їхнього постійного перераховування та вчить швидко обирати правильну відповідь з двох варіантів.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
А.8
Збільшуємо кількість на 1
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися