Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Вміння порівнювати кількість предметів між собою та віднімати їх є необхідним і для розуміння самого поняття кількості, і для застосування у побуті. У ході виконання цієї вправи учень бачить три групи обʼєктів, кожна з яких зображена у своїй рамці. Перша знаходиться найвище, інші дві – під нею. Учень рахує кількість предметів, зображених у верхній групі. Після цього він лічить обʼєкти, які намальовані нижче і співвідносить їхню кількість. Задача полягає в тому, щоб з двох груп предметів, які зображені знизу, вибрати ту, де обʼєктів на один менше, ніж на верхній картинці. Це не тільки тренує навички лічби, а ще й розвиває увагу, памʼять та вміння швидко аналізувати зображене. Але головна мета: допомогти учневі засвоїти віднімання.  Адже це процес протилежний додаванню, тож оволодіння ним зробить базові знання арифметики учня більш повноцінними.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
А.10
Зменшуємо кількість на 1 в межах 5
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися